Klastry Energii

Klastry energii są specyficznym rodzajem zorganizowania lokalnie działających przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków naukowo-badawczych i innych organizacji, dla których wytwarzanie, dystrybucja i zużywanie energii oraz ich wpływ na środowisko naturalne nie jest obojętne.  Wspólne działania tak rożnych podmiotów stwarza możliwość osiągnięcia spektakularnych celów w wyniku synergii wzajemnych działań. Celem klastrów energii jest rozwój energetyki rozproszonej. Służą one poprawie lokalnego bezpieczeństwa energetycznego w sposób zapewniający uzyskanie efektywności ekonomicznej, w sposób przyjazny dla środowiska zapewniając optymalne
warunki organizacyjne, prawne i finansowe. Klastry energii umożliwiają wykorzystanie miejscowych zasobów i potencjału energetyki krajowej. Sprzyjają wdrażaniu najnowszych technologii tam, gdzie są one użyteczne i opłacalne.

Systemy certyfikacji:

R

Zakładowa Kontrola Produkcji dla drewna konstrukcyjnego

R

Kryteria Zrównoważonego Rozwoju KZR INiG, SURE-EU

R

ENplus

O nas

Skutecznie przygotowujemy firmy aby pewnie przeszły audyt!

Jesteśmy zespołem z bogatym doświadczeniem. Zaufało nam ponad 170 przedsiębiorstw z przeróżnych branż.  Nasz team jest mistrzem w opracowywaniu, wdrażaniu dokumentacji systemowych i przygotowywaniu przedsiębiorstw do audytów.  Nasza praca, choć czasem nie była łatwa przyniosła przyznanie certyfikatów wszystkim dotychczasowym klientom.

Wdrożenie systemów certyfikacji.

Stwórz z nami bezpieczną przyszłość energetyczną!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Napisz do nas aby lepiej nas poznać.

dariusz.innoeko@wp.pl,  kontakt@innoeko.pl
ul. Miła 7,

05-540 Piskórka
+48 666 205 550