Zespół

Nasz potencjał

Za najistotniejszy argument uważam możliwość budowy zespołu realizującego projekt. Lata działalności w tej trudnej przestrzeni pozwoliły zbudować odpowiednie relacje i dały  możliwość zaproszenia do zespołu realizującego zlecenie najlepszych ekspertów w konkretnych i szczegółowych zagadnieniach.  Jesteśmy więc elastycznym zespołem z różnorodnym i bogatym doświadczeniem. Nasz team jest mistrzem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań usprawniających procesy, co skutkuje udanymi projektami.
Łączymy solidne umiejętności projektowe poszczególnych ekspertów w jeden team i dlatego gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Dariusz Zych

Absolwent SGGW Wydziału Leśnego oraz AGH Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej. Doświadczony ekspert rynku biomasy, energetyki rozproszonej, rozwiązań wykorzystujących źródła odnawialne, współzałożyciel wielu klastrów energii, wiodący specjalista w zakresie wdrażania systemów certyfikacji KZR, ZKP. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie pracy w branży energetyki rozproszonej i pokrewnych.

 Hanna Magdziarz

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Środowiska, Uczelni Techniczno-Handlowej
im. Heleny Chodkowskiej,  Politechniki Gdańskiej. Stypendystka i laureatka wielu nagród.   Jest audytorem energetycznym i menadżerem energii, skutecznie zarządza i koordynuję wszelkimi działaniami dotyczącymi poprawy efektywności energetycznej, racjonalizacji zużycia energii elektrycznej, ciepła i ich nośników oraz planowania nowych inwestycji pod kątem efektywności energetycznej.  

Stwórz z nami bezpieczną przyszłość energetyczną!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Napisz do nas aby lepiej nas poznać.

dariusz.innoeko@wp.pl,  kontakt@innoeko.pl
ul. Miła 7,

05-540 Piskórka
+48 666 205 550