Czym się zajmujemy

Raport, analiza, operat, studium wykonalności

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z raportowaniem stanu środowiska oraz podobnych. Prowadzimy analizy dotyczące stanu aktualnego analizowanego obiektu, potencjału rozwojowego i przyszłej perspektywy. Przygotowujemy dokumentację w zakresie operatów środowiskowych dla inwestycji mogących mieć wpływ na środowisko. Wykonujemy opracowania w formie studium wykonalności dla powierzonych projektów.  Zajmujemy się zarówno obsługą klientów samorządowych, korporacyjnych, deweloperów jak i klientami prywatnymi. 

Usługi

Projekty energetyczne

Nie boimy się dużych wyzwań. Mamy doświadczenie w realizacji projektów zamówień publicznych, osiedli mieszkaniowych jak obiektów indywidualnych.

Efektywność energetyczna

Mamy też doświadczenie w pracy z istniejącymi obiektami różnych skali w kwestii ich efektywności energetycznej.  

Klastry energii

Wychodząc na przeciw trendom tworzenia lokalnych społeczności energetycznych i klastrów energii zaangażowaliśmy się w budowę i rozwój wielu klastrów energii opartych o kooperacje samorządów  i lokalnego biznesu w celu przejęcia roli gospodarza zarządzającego pozyskaniem, dystrybucją i konsumpcja energii na wydzielonym terenie klastra.

Raporty, analizy, operaty, studium wykonalności.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy dział szerokiej analizy i raportowania, który pozwala na ocenę możliwości, wieloaspektowych kosztów i potencjału ekonomicznego projektu oraz dla projektów już realizowanych postępów i zgodności z planowaną ścieżką jego rozwoju.  

O nas

Kształtujemy pszyszłość energetyczną od 15 lat!

Zawsze budujemy optymalny zespół dostosowany do potrzeb realizacji zadania.  Tak powstały  team jest mistrzem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań usprawniających procesy, co skutkuje udanymi i efektywnymi projektami.

Stwórz z nami bezpieczną przyszłość energetyczną!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Napisz do nas aby lepiej nas poznać.

dariusz.innoeko@wp.pl,  kontakt@innoeko.pl
ul. Miła 7,

05-540 Piskórka
+48 666 205 550